Nauji Įrašai
Pradžia »

Nauji Įrašai

Nauji Įrašai

Lietuvos savivaldybių asociacijos valdyboje aptarti ir finansiniai klausimai
Lietuvos bendruomenės surinko 50 tonų elektronikos atliekų
Meras laimėjo „Auksinio proto“ žaidimo finale ir iškovojo galimybę dalyvauti tolimesniuose žaidimo etapuose
Seimo kontrolierius savivaldybių institucijų ir įstaigų pareigūnų veiklai tirti Raimondas Šukys tęsia vizitus po šalies savivaldybes. Šių metų rugsėjo 29 d.  Seimo kontrolierius lankysis Širvintų rajono savivaldybėje, kur susitiks su savivaldybės mere Živile Pinskuviene, mero pavaduotoja Irena Vasiliauskiene, Savivaldybės administracijos direktore Ingrida Baltušyte-Četrauskiene, pavaduotoja Elona Pečiukaitiene, skyrių vedėjais ir kitais Savivaldybės pareigūnais, priims iš anksto užsiregistravusius savivaldybės gyventojus.  Susitikime planuojama aptarti aktualias viešojo administravimo paslaugų kokybės, pareigūnų biurokratizmo ar piktnaudžiavimo problemas. Taip pat ketinama aptarti nagrinėjamus skundus dėl galimai pažeistų žmogaus teisių į gerą viešąjį administravimą bei klausimus, susijusius su Širvintų rajono savivaldybės administracijos ir savivaldybės įstaigų pareigūnų veikla, paaiškinti Seimo kontrolierių įstaigos veiklos tikslus, pristatyti Seimo kontrolierių vykdomą nacionalinę kankinimų prevenciją bei Seimo kontrolierių įstaigos – nacionalinės žmogaus teisių institucijos – veiklos perspektyvas. Lankydamasis Širvintų rajono savivaldybėje, Seimo kontrolierius R. Šukys taip pat priims iš anksto užsiregistravusius savivaldybės gyventojus. Gyventojų priėmimas vyks rugsėjo 29 d. nuo 13 val. Širvintų rajono savivaldybės administracijos patalpose, Vilniaus g. 61, Širvintose. Gyventojai registruojami nemokamu Seimo kontrolierių įstaigos telefonu 8 800 22100. 10.15 – 11.00 Seimo kontrolieriaus Raimondo Šukio susitikimas su Širvintų rajono savivaldybės mere Živile Pinskuviene, vicemerais ir  savivaldybės administracijos vadovais. 11.00 – 12.00 Susitikimas su Širvintų rajono savivaldybės administracijos padalinių vadovais ir kitais savivaldybės [...]
Justiniškių seniūnija, siekdama ugdyti ir stiprinti mikrorajono gyventojų bendruomeniškumą ir norėdama parodyti, kad kultūriniai, edukaciniai ir sporto renginiai gali vykti ne tik Vilniaus miesto centre, antrus metus iš eilės suorganizavo Justiniškių seniūnijos bendruomenės šventę „Šauni kaimynystė“.
Rikiavosi eilė sveikintojų Į dramos teatrą šį kartą susirinko daugybė kostiumais pasipuošusių vyrų bei puošniais aprėdais akį traukiančių moterų. Tai bylojo apie faktą, kad švenčiamas solidžios verslo įmonės gimtadienis. Teatras tą vakarą dvelkė solidumu nuo pat prieigų. Tai buvo šventė surengta ne tik sukaktį mininčiai įmonei, bet ir visam miestui, nes iškilmėse dalyvavo įvairioms uostamiesčio gyvenimo sritims atstovaujantys svečiai, o taip pat kompanijos partneriai iš visos Lietuvos bei užsienio.
Tradicinė atšvaitų dalijimo akcija, skirta Europos judumo savaitei, vyko prie sankryžų, kur intensyvus pėsčiųjų judėjimas. Šviesą atspindinčios juostelės klaipėdiečiams buvo dovanojamos ties Atgimimo ir Lietuvininkų aikštėmis, Taikos prospekto, Kauno ir Agluonos gatvių sankryžoje. Klaipėdos visuomenės sveikatos biuro Bendruomenės sveikatos stiprinimo skyriaus visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Sandra Baranauskaitė tvirtino, kad žmonės noriai priimdavo dovaną. Dauguma dėkojo ir tvirtino, kad šviesą atspindinčią juostelę perduos vaikams.
Atliko analizę Miesto taryba praėjusią savaitę suteikė leidimą savivaldybės administracijai teikti paraišką, kad būtų gauta lėšų minėtam parkui sutvarkyti. Jis yra miesto tikslinėje teritorijoje, kurios viešosioms erdvėms ir pastatams atnaujinti skiriamas didelis dėmesys bei investicijos. Svarstant šį klausimą miesto tarybos posėdyje, daug klausimų kilo dėl medžių. Tarybos narė Nina Puteikienė domėjosi, kiek ir kokių augalų, atnaujinant parką, bus iškirsta ir atsodinta, ar prieš šalinant brandžius medžius ketinama daryti ekspertizę.
Klaipėdiečių dėmesį patraukė pačiame miesto centre, Atgimimo aikštėje kastuvais žemę rausiantys jauni vyrai. Buvo kasamas pirmasis šurfas netoli "Laivelio" gėlių kompozicijos. "Kol kas nieko – tik šiukšlės", – šyptelėjo darbus atliekantis klaipėdietis Remigijus Balandis. Tyrimai būtini uostamiesčio politikams nusprendus Atgimimo aikštėje įrengti 180 vietų požeminę automobilių stovėjimo aikštelę. Taip pat bus tvarkoma ir paviršinė aikštės dalis. Gavus Kultūros paveldo departamento leidimą prasidėjo žvalgomieji archeologiniai tyrimai.
Gali pakenkti sveikatai Kietosios dalelės – tai ore esančių dalelių ir skysčio lašelių mišinys. Jo sudėtyje gali būti įvairių komponentų, tokių kaip rūgščių, sulfatų, nitratų, organinių junginių, metalų, dirvožemio dalelių, dulkių, suodžių. Kietosios dalelės gali sukelti sveikatos sutrikimų.
Rugsėjo 22 d., penktadienį, "Švyturio" arenoje Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pristato „The Beatles Show“. Legendinės grupės iš Liverpulio „genas“ užkrėtė žymius Lietuvos atlikėjus, muzikantus, režisierius. Jie nesistengia kopijuoti visame žemės rutulyje dainuojamų legendinių dainų, į kiekvieną jų įneša savo charizmą ir pateikia savo autentišku balsu, taip, kad „The Beatles“ išdainuotos tiesos rastų atgarsį širdyje ir kojose.
„Šiais metais esame užsibrėžę įrengti apšvietimą prie daugiau nei 80-ies daugiabučių namų, šiuo metu darbai dar vyksta arba netrukus bus pradėti 5-iose teritorijose, apimančiose daugiau nei dvi dešimtis namų. Ateinančiais metais darbų kiemuose numatyta dar daugiau – prie daugiabučių ne tik bus statomi šviestuvai, bet ir didinamos automobilių stovėjimo aikštelės, rengiamos papildomos vietos automobiliams statyti“, – sakė Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.
Pavojinga vieta sušlapti kojas – Naujojo Sodo gatvės šaligatvis prie viešbučio "Viktorija". Pelkės ant pastarojo matosi tik tam tikrose vietose. Tačiau, pataikęs ant "laimingos" plytelės, kojas permirko jau ne vienas pėsčiasis. Panaši situacija čia kiekvieną rudenį, stipriai pliaupiant lietui. Klaipėdos savivaldybės Miesto ūkio departamento direktorius Liudvikas Dūda tikino, kad suremontuoti šią šaligatvio dalį įsipareigojusi viešbutį "Viktorija" valdanti įmonė. Su pastarąja savivaldybė yra pasirašiusi infrastruktūros sutvarkymo sutartį.
Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas pripažino, kad šiuo metu kai kurių aikštynų būklė anaiptol nėra gera. Anot jo, rengiama trejų metų programa, kurios metu ketinama atnaujinti visų miesto mokyklų aikštynus. Savivaldybės administracijos direktorius paaiškino, kad, nustatant, kurių ugdymo įstaigų stadionus vertėtų atnaujinti pirmiausia, situacija įvertinta keliais aspektais.
Remontą pagreitino netrukus prasidėsiantys Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro renovacijos darbai, nes didžioji teatro repertuaro dalis bus rodoma būtent Žvejų rūmuose. Pirmasis spektaklis – jau šį šeštadienį, rugsėjo 23 d. Renginių sezonas startuos miuziklu "Smuikininkas ant stogo". Vakar miesto meras Vytautas Grubliauskas apžiūrėjo ir išbandė naująsias Žvejų rūmų salės kėdes. "Atrodo labai civilizuota, ką ir kalbėti", – permainomis Žvejų rūmų didžiojoje salėje pasidžiaugė V.Grubliauskas.
Apie 6.30 val. Pilies ir Žvejų g. sankryžoje Klaipėdoje nenustatyta vairuotoja, vairavusi nenustatytą automobilį, partrenkė ir sužalojo per reguliuojamą šviesoforu pėsčiųjų perėją ėjusį pėsčiąjį, gimusį 1957 m. Prašome atsiliepti asmenis, mačiusius eismo įvykį ar galinčius suteikti naudingos informacijos, paskambinti telefonu (8 700) 610 68 arba užeiti pas vyr. tyrėją Ainą Skromanienę į Vyriausiajį policijos komisariatą (Kauno g. 6, Klaipėda).
Be vaistų – nė dienos Praėjusių metų gegužę Rimo svoris siekė 124 kilogramus. Dėl savo išvaizdos vaikinas nekompleksavo, tačiau, padidėjus antsvoriui, smarkiai paūmėjo kelių sąnarių skausmai. Tuokart Rimas dirbo virėju ir, prisipažino, kad be skausmo malšinamųjų vaistų niekaip nebūtų ištvėręs 16 valandų darbo dienos. Ypač skaudėdavo ilgiau pastovėjus ar lipant laiptais. Iš Rimo pasakojimo susidaro įspūdis, kad numesti 36 kilogramus per metus – ne tokia jau sunki užduotis.
– Susijungus Politikos ir Komunikacijos mokslų katedroms, buvote paskirtas naujuoju katedros vedėju. Kaip manote, kodėl pasirinkta būtent jūsų kandidatūra? – Veikiausiai taip nutiko todėl, kad Komunikacijos katedros vedėja išvyko į sostinę. Be to, turėjau nemenką vadovavimo Politikos mokslų katedrai patirtį nuo 2002 m. – Ar sunku buvo adaptuotis pradėjus eiti naujas pareigas? Su kokiais iššūkiais susidūrėte?
Vilionės – lietuvių kalba Atvykstančiuosius į Suvalkus jau pasitinka reklamos stendai lietuvių kalba, o pačiuose prekybos centruose prekių aprašymai taip pat jau spausdinami lietuviškai. "Kviečiame nemokamai pasitikrinti regėjimą", – skelbia reklama lietuvių pamėgtame Suvalkų prekybos centre "Kaufland". "Akrilinis tinkas aukštos kokybės – jau nuo 99 zl. Aptarnaujame lietuvių kalba", – skelbia užrašas ant dažnos Suvalkų statybinių medžiagų parduotuvės. Beje, šeštadienio popietę prie vieno šių centrų galima buvo aptikti žinomo Lietuvoje statybinių medžiagų prekybos tinklo tarnybinį automobilį, pažymėtą šio tinklo logotipu. Kažin ar savaitgalį buvo sudarinėjamos verslo sutartys, tikėtina, kad tarnybiniu automobiliu personalo atstovai atvyko į Lenkiją pigesnių statybinių medžiagų. Darbas – lietuviams Lietuviškų užrašų "Kviečiame", "Akcijos", "Pas mus pigiau" – daugybė visame miestelyje. Lenkijos lietuvių draugijos (lenk. Stowarzyszenie Litwinow w Polsce) narė Eugenija Pachutko tikino, kad šiuo metu kaimyninės šalies verslininkai net ieško pardavėjų ar konsultantų, mokančių lietuvių kalbą. "Anksčiau gėda buvo prabilti lietuviškai. Man džiugu, kad mūsų kalba dabar skamba visuose pasienio miesteliuose. Girdėjau, pasipylė darbo skelbimai, kuriuose ieškoma mokančiųjų lietuviškai. Žinoma, verslininkai orientuojasi į lietuvį pirkėją", – tikino moteris. Darbdaviai net pasiruošę mokėti didesnį atlyginimą lietuvių kalbą mokančiam lenkui. Lenkijos lietuvių jaunimo sąjungos pirmininkas Aidis Staskevičius pripažino, kad toks verslininkų žingsnis suprantamas. "Manyčiau, tai yra papildomi gebėjimai, o už juos ir turi būti daugiau mokama. Spėju, kad turėtų būti didesnis atlyginimas nei paprastai", – svarstė A.Staskevičius. Ieško odontologų Lietuvių srautai į Lenkijos kraštus nenutrūkstamai juda ne tik savaitgaliais, bet ir darbo dienomis. Atostogų ar laisvadienių metu lietuviai traukia ne tik į Seinus ar Suvalkus, Augustavą, bet ir Bialystoką arba net Varšuvą, ieškodami pigesnių medicinos paslaugų. Oi, kiek atvažiuoja ir lieka patenkinti labai. Juk pigiau. "Mano dukra dirba odontologijos klinikoje Bialystoke ir pas ją tikrai važiuoja lietuviai. Ji baigė mokslus Lietuvoje ir yra labai vertinama dėl savo kvalifikacijos. Lietuviai dažniausiai informacijos ieško internetu, susisiekia elektroniniu paštu ir tariasi dėl vizito datos. Oi, kiek atvažiuoja ir lieka patenkinti labai. Juk pigiau", – dukros medikės pasiekimais džiaugėsi E.Pachutko. Nesudėtingų paslaugų, tokių kaip regėjimo patikrinimas, iš tiesų galima užsukti į bet kurį didesnį Lenkijos prekybos centrą. Privačios įmonės čia palankia kaina siūlo akinius, kontaktinius lęšius, kitus reikalingus gaminius. "Atvyksta lietuviai nesudėtingoms operacijoms. Per vieną dieną galima atlikti nesudėtingą regėjimo lazeriu korekciją. Po procedūros patogu grįžti į namus", – pastebėjo A.Staskevičius. Besilankiusieji tokiose procedūrose internete viešai mini, jog Lenkijos medicinos kokybė yra aukšta, atitinkanti visus ES reikalavimus. Tik kainos tvarsliavai, būtiniems vaistams ir pačiai mokamai operacijai yra kur kas mažesnės nei Lietuvoje. Neperka tik karstų Lenkijos lietuvių jaunimo sąjungos pirmininkas A.Staskevičius tikino, kad didėjantys Lietuvos gyventojų srautai Lenkijos kraštui atnešė tik teigiamų poslinkių. "Suvalkai per dešimt metų pasikeitė neatpažįstamai. Miesto centras sutvarkytas, investuota į infrastruktūrą, kuriasi nauji prekybos centrai, o pats miestas gražėja. Be abejo, visa tai lietuvių dėka. Centrinė valdžia neskiria dėmesio pasienio miesteliams, tačiau pačios savivaldybės labiau viskuo rūpinasi", – pastebėjo Lenkijos lietuvis.
Medžiai kiršina miesto bendruomenę. Gynėjų teigimu, norint nukirsti nevertingą medį turi būti nueinami kryžiaus keliai. Priešinamasi ir Bastionų, žaliųjų dar vadinamo „bestijonu“, tilto statyboms. Nepasitenkinimą klaipėdiečiai išreiškė ne tik garsiai protestuodami, bet ir kurdami peticijas. Peticija „Išsaugokime Klaipėdos medžius“ reikalaujama stabdyti beatodairišką medžių kirtimą mieste.
Prekyba internetu tuo ir pavojinga, kad nėra garantijos, jog pervedęs pinigus pirkėjas gaus norimą daiktą. Taip atsitiko dviem moterims, norėjusioms įsigyti vaikui vežimėlį ir dviem dviratį "nusipirkusiems" vyrams. Pasak valstybės kaltintojo, šie žmonės sumokėjo 600 eurų, juos gavo H.Bočkus, tačiau pirkėjai nesulaukė norimų daiktų. Nurodytu telefonu niekas neatsiliepė, o vienai moterų įžūlus apgavikas nusiuntė tuščią dėžę. Nusikaltimą narplioję pareigūnai išsiaiškino, kad H.Bočkus sutiko gatvėje degradavusį savo bendraamžį ir pasiūlė jam nesunkiai užsidirbti.
Stebisi neveiklumu Apie pastato, esančio adresu Jūros g. 1, likimą diskutuota Klaipėdos mero Vytauto Grubliausko kabinete. Čia susirinko kūrybinių miesto sąjungų atstovai. Menininkai išreiškė susirūpinimą, kad saugomas pastatas yra visiškai apleistas, nuolat siaubiamas. Dienraštis „Klaipėda“ yra rašęs, kad į statinį įsibrauta ne kartą. Anksčiau čia nuolat lankydavosi benamiai. Jie šio statinio garažų kieme ne kartą buvo sukėlę gaisrą. Prieš mėnesį buvusiame policijos pastate pričiupti vaikinas ir mergina. Jie į statinį įsibrovė dieną.
„Tai bus labai sudėtingi ir atsakingi darbai. Pilkosios kopos kasmet vis apželia pušaitėmis, kitais medžiais, todėl norint jas išsaugoti šiuos procesus reikia stabdyti“, – dienraščiui sakė Kuršių nerijos nacionalinio parko (KNNP) direktorė Aušra Feser. Projekto vertė – apie 380 tūkst. eurų. Tai Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės lėšos.
27 metų klaipėdietis anksčiau teistas už viešosios tvarkos pažeidimą ir vagystę. Taip pat 2013 metais jis buvo nuteistas areštu už tai, jog viešoje vietoje grasino nužudyti parduotuvės apsaugos darbuotoją ir du kartus šovė į jį iš pneumatinio pistoleto. Jo 25 metų bendrininkas teistas už vagystes ir plėšimą, pranešė uostamiesčio policija. Kratos metu įtariamųjų namuose ir automobilyje rasta daugiau nei 200 gramų kvaišalų. Abu įtariamieji buvo suimti, vėliau vienam iš jų paskirta švelnesnė kardomoji priemonė.
Kas remontuos Jūrininkų prospektą, paaiškėjo dar vasaros pradžioje. Viešąjį konkursą, kurio metu buvo perkami darbai ir techninio projekto parengimas, laimėjo įmonė „Eurovia Lietuva“. Bendra bendrovės ir savivaldybės pasirašytos sutarties suma siekia apie 3,24 mln. eurų. Iš pradžių planuota, kad Jūrininkų prospekto remontas startuos liepą ar rugpjūtį, tačiau kelininkai čia pradėjo darbuotis tik praėjusią savaitę. Klaipėdos savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas Valdas Švedas atskleidė, kad užtruko parengti techninį projektą.
Rugsėjo 30 d. Jonavos sporto arenoje vyks I-osios Kauno regiono savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų sporto žaidynės. Savivaldybių atstovai rungsis stalo teniso, krepšinio, tinklinio aikštelėse, estafetės, figūrinio važiavimo dviračiu ir smiginio rungtyse. Pirmą kartą rengiamose žaidynėse dalyvaus tarnautojai ir politikai iš visų aštuonių Kauno regiono savivaldybių: Jonavos, Birštono, Raseinių, Kėdainių, Kaišiadorių, Prienų, Kauno ir Kauno rajono. Jonavos rajono savivaldybės garbę merų estafetėje gins rajono meras Eugenijus Sabutis. Žaidynėse taip pat dalyvaus administracijos direktorius Valdas Majauskas, tarybos nariai, savivaldybės darbuotojai. Kauno regiono savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų I-ąsias sporto žaidynes organizuoja ir vykdo VšĮ Kauno regiono plėtros agentūra. Žaidynių partneriai – Jonavos kūno kultūros ir sporto centras. Žaidynių tikslas – didinti Kauno regiono savivaldybių administracijų darbuotojų ir politikų fizinį aktyvumą, skatinti juos sportuoti, mankštintis, stiprinti sveikatą. JKKSC inf., nuotr. Rimgaudo Budrio AktualijosSportas
Šeštadienį jau aštuntą kartą iš eilės Druskininkuose surengtas tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras.  Lietuvoje jau tryliktus metus organizuotas renginys yra didžiausias ir seniausiai be pertraukų organizuojamas žurnalistų futbolo turnyras Europoje. Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubo „Press‘as“ kartu su Lietuvos sporto žurnalistų federacija organizuotame turnyre šiais metais varžėsi komandos iš devynių valstybių: Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, […]
Antradienį Savivaldybėje sušauktas pasitarimas dėl rugsėjo 29-30 dienomis vyksiančio „Rally Classic Druskininkai 2017“ organizacinių klausimų. Susitikime dalyvavo vienas iš ralio organizatorių Jonas Balčiūnas, Lietuvos automobilių sporto federacijos Ralio komiteto pirmininkas Donatas Liesius, Druskininkų savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, mero patarėjas Aivaras Kadziauskas ir daugybės renginiui svarbių institucijų atstovai. Renginio metu ypatingas dėmesys bus skiriamas tinkamam […]
Intriguojančios ir nenuspėjamos Lietuvos automobilių ralio čempionato kovos keliasi į rugsėjo 29-30 dienomis Druskininkų ir Lazdijų apylinkėse vyksiantį  finalą, kuris vainikuos visą Lietuvos automobilių ralio sezoną.   Sudėtingos ir nenuspėjamos trasos Paskutinis ir svarbiausias nenuspėjamo Lietuvos automobilių ralio čempionato finalas skaičiuoja jau septintus metus ir gali pasigirti itin aštriomis ir intriguojančiomis kovomis dėl čempiono titulo. […]
Nuo šių metų rugsėjo 1 d. keitėsi UAB „Druskininkų vandenys“ paslaugų kainos. Gyventojai, perkantys vandenį daugiabučių namų įvaduose, mokės 1,55 Eur/m3, gyventojai, perkantys vandenį daugiabučio namo bute ar individualiuose namuose, – 1,56 Eur/m3, o įmonės – 1,66 Eur/m3. Taip pat nustatyta 0,26 Eur/m3 paviršinių (lietaus) nuotekų tvarkymo kaina, kuria mokės juridiniai asmenys. Net ir neženkliai […]
Restoranas „Vitaminas B12“, tęsdamas tradiciją padėti Druskininkų ligoninei pacientų gydymui bei slaugai reikalingomis priemonėmis, ir šiemet ligoninei padovanojo įvairių rūšių medicininių pleistrų, žaizdų priežiūrai reikalingų priemonių. Prieš metus Druskininkuose pradėjusi verslą ir restoraną „Vitaminas B12“ atidariusi jo direktorė Jurgita Steponavičiūtė šįsyk perdavė Druskininkų ligoninei priemonių už daugiau nei 2800 eurų: „Sužinojusi, kokių priemonių trūksta, pasirūpinau, […]
Rugpjūčio 16-ąją, Tarptautinę muziejų dieną, parodos Lietuvos muziejų kelias „Vasario 16-osios kūrėjai ir puoselėtojai“ atidarymu Druskininkų miesto muziejuje Dzūkijoje prasidėjo šeštus metus gyvuojantis nacionalinis kultūros paveldo aktualinimo, kultūros ir meno sklaidos bei modernių muziejinių iniciatyvų edukacinis projektas „Lietuvos muziejų kelias“. Parodą bus galima apžiūrėti iki metų pabaigos. Įgyvendinant Svetingumo programą, Druskininkų savivaldybės moksleiviai aplankyti ekspoziciją […]
Nuo 2015 metų pradžios Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla dalyvauja Olweus patyčių prevencijos programoje. Ši programa sukurta Norvegijoje, jos autorius – Bergeno universiteto profesorius Dan Olweus, daugiau kaip 30 metų nagrinėjantis patyčių, smurto ir priekabiavimo temas. Programos įvertinimai skirtingose šalyse rodo, kad prevencinėje programoje dalyvaujančiose mokyklose patyčių mastas gali žymiai sumažėti, pagerėja tvarka klasėse ir ryškėja […]
Ne tik amžius, bet ir paveldimumo nulemti negalavimai ar gyvenimo būdas turi įtakos sveikatai. Prevencinės programos vykdomos siekiant diagnozuoti ligą ankstyvoje stadijoje, kurioje ji gali būti lengvai pagydoma. Norint išsitirti pagal sveikatos prevencines programas, reikėtų kreiptis į savo šeimos gydytoją, kuris išsamiai supažindins su programomis ir paskirs reikiamus tyrimus. Todėl, jei esate tam tikro amžiaus […]
Praėjusio šeštadienio rytą Gardine (Baltarusija) prie starto linijos išsirikiavo 111 dviratininkų, dalyvavusių antrajame tarptautiniame draugystės dviračių maratone. Tinkamas varžybų organizavimas, puikios oro sąlygos ir galimybė netrukdomai kirsti Baltarusijos-Lietuvos Respublikų sienas – visa tai padėjo sukurti jaukią ir šiltą atmosferą, gerą varžybų dalyvių nuotaiką. 40 kilometrų trasa driekėsi miškingomis abejų valstybių teritorijomis. Visą laiką pagrindinė kova […]
Druskininkų sporto centre tris dienas vykusį antrąjį tarptautinį Jūratės Daktaraitės ir Angelės Rupšienės moterų krepšinio turnyrą laimėjo Baltarusijos čempionės „Cmoki-Minsk“ krepšininkės, o Tado Stankevičiaus treniruojama Lietuvos čempionė Marijampolės „Sūduva“ užėmė trečią vietą. Druskininkų sporto centre tris dienas vykusį antrąjį tarptautinį J. Daktaraitės ir A. Rupšienės moterų krepšinio turnyrą laimėjo Baltarusijos čempionės „Cmoki-Minsk“ krepšininkės/Tomo Gaubio nuotrauka […]
Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos direktorius Česlovas Neviera kreipėsi į VĮ „Kauno regiono keliai“ dėl Kaišiadorių rajone esančių regioninių kelių ir The post Savivaldybės administracija kreipėsi į VĮ “Kauno regiono keliai” dėl prastos kelių ir gatvių būklės appeared first on Kaišiadoriečiams.lt.
Visuomenės informavimas apie numatomą pastatų Raugyklos g. 3, Vilniuje, rekonstravimą
Asociatyvi Sandros Vaičienės nuotr.Baigiasi pirmasis rudens mėnuo, bet norintiems aktyviai leisti laisvalaikį paskutinėmis rugsėjo dienomis pramogų netrūks. Pateikiame visus rugsėjo pabaigos renginius vienoje vietoje.   Rugsėjo 18–24 dienomis rajone vyksta Etninės kultūros savaitės renginiai, skirti Tautinio kostiumo metams. Daugiau informacijos apie renginius rasite ČIA. Rugsėjo 20–22 dienomis prie Gargždų kultūros centro šurmuliuoja rudens mugė. Rugsėjo 21–24 dienomis Gargžduose,…
Asociatyvi Simos Ulvikienės nuotr.Gargždų miesto bendruomenė turi mažą kasmetinę tradiciją – minėti rudens ir pavasario lygiadienius. Tad ir šį vakarą 17.30 val. bendruomenė rudens lygiadienio minėti susirinks ant Gargždų (Kalniškės) piliakalnio.   „Kviečiame ir jus! Kepsime bulves ir bulvinius blynus, ragausime kastinio, bei savo atsineštų vaišių. Atsineškite ko nors ir Jūs, savo, su meile gaminto. Pabūsime kartu, pakalbėsime,…