Pamatų įrengimas gera kaina - polniai gręžtiniai pamtai
Pradžia » Ankstesnis puslapis » Straipsnis:

Pamatų įrengimas gera kaina - polniai gręžtiniai pamtai

Pamatų įrengimas gera kaina - polniai gręžtiniai pamtai

Patyrę betonuotojai lieja visų tipų pamatus Vilniuje

Pamatų įrengimas yra pirmasis statybų etapas, nuo jo kokybės priklauso tolesnė pastato statyba, eksploatacija. Todėl pamatams nereikėtų taupyti, ypač ant išmatavimų. Būtina laikytis projekte pateiktų nurodymų ir išmatavimų. Šiuo metu rinkoje dažniausiai statomi pamatai - poliniai gręžtiniai pamtai, kurie leidžia ne tik lengvai ir greitai įrengti namo pagrindą, tačiau sutaupyti nemažai betono, kitų medžiagų. Be to, šiems pamatams įrengti nereikalinga dideli grunto kasimo darbo, atliekami tik gręžimo darbai grunte. Dėl šio privalumo pamatų statyba yra galima ir tankiai apgyvendintoje vietovėje.

Pamatų įrengimas pradedamas tik turint namo projektą, prieš tai yra atliekami išsamūs grunto tyrimai, kurie atksleidžia kokie pamatai bus optimaliausi ir pigiausi. Projektuotojas atsižvelgęs į grunto tyrimus, sklypo reljefą projektuoja ir nurodo pamatų, jų polių išmatavimus, gylį, atstumus. Būtina laikytis visų nurodytų išmatavimų, pamatų įrengimo technologijos. 

Polinių gręžtinių pamatų įrengimas skirstomas į du pagrindinius etapus: pirmasis yra polių skylių gręžimas ir betonavimas, o antrasis - rostverko įrengimas, pamatų liejimas. Turint namo projektą ir žinant tikslią būsimo pastato vietą sklypę galima pradėdi grunto nukasimo darbus. Nukasamas augalinis ar nereikalingo grunto sluoksnis, žymimos pastato ašys. Mediniais kuoliukais nužymimos būsimos polių vietos, gręžiamos skylės. Atliekami polių armatūros montavimo ir betonavimo darbai. Toliau seka antrasis pamatų įrengimo etapas - rostverko karkaso montavimas, pamatų liejimas

Šie statybos darbai yra ypač sudėtingi, todėl vertėtų patikėti savo darbą išmanantiems pamatų meistrams, kurie moka tinkamai lieti polinius ir gręžtinius pamatus. Mūsų pamatų meistrai yra aprūpinti visa nuosava reikalinga technika, klojiniais, todėl niekad nesame spaudžiami nuomos terminų, galima tinkamai įrengti tvirtus pamatus geromis kainomis. 


Žymos:   Pirkiniai ir Paslaugos    pamatų įrengimas    poliniai pamatai    gręžtiniai pamatai    pamatų liejimas    pamatų kaina
 PDF  Spausdinti
Įvertinimas: 5.00 (balsavo: 1) Įvertinkite šį straipsnį
Pasižymėti ir dalintis šiuo straipsniu: