Skrydis oro balionu
Pradžia » Ankstesnis puslapis » Straipsnis:

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu

Puiki pramoga

Vienas iš laisvalaikio pramogų pasirinkimų yra skrydis oro balionu. Tai puikus vasaros pasiūlymas, nes skrydis oro balionu yra trumpalaikis, tačiau įspūdingas atotrūkis nuo kasdienybės.  Kaip sakoma, gyvenimas yra trumpas, todėl nieko nereikia atidėlioti ateičiai – radus trumpa atokvėpio galimybę, reikia ją prasmingai išnaudoti. Knygą savo malonumui paskaityti galime ir tada, kai lyja lietus, o skrydis oro balionu virš Lietuvos miestų galimas tik esant palankioms oro sąlygoms: vėjo krypties ir stiprumo, debesuotumo ar kritulių... Juk pakilus į viršų oro balionu norisi ir ką nors matyti, o ne tik niūrų ir debesų pilkumos užtrauktą dangų. Tad jei oro sąlygos tinkamos skrydžiui oro balionu, nedvejok, nes skrydis oro balionu yra tikrai puikus pasirinkimas. Kartais tas nuolatinis skubėjimas, kasdieniai rūpesčiai taip išvargina, kad norisi nuo visų atsiriboti, užsidaryti ir nieko nematyti – tai ne išeitis, problemos užsidaro kartu su tavimi. O skrydis oro balionu išvalo mintis, paskaidrina nuotaiką ir įkvepia naujoms idėjoms.

Dažnas norėtų po sunkaus darbo atostogų, bet negali palikti ilgam laikui šeimos arba savo mylimų augintinių, todėl skrydis oro balionu yra savotiška išeitis. Namus paliksite tik trumpam – kelioms valandoms, niekas gal nė nesuspės jūsų pasigesti, o sugrįšite po skrydžio oro balionu pailsėję ir žvalūs.

Ši laisvalaikio pramoga – skrydis oro balionu – pastaruoju laiku labai išpopuliarėjo, vis daugiau žmonių nori tai išbandyti – patirti skrydžio malonumą. Skrydis oro balionu virš gimtųjų vietų ypač patrauklus pasiūlymas: nė nesusimąstome, kaip mūsų gyvenamoji aplinka atrodo iš viršaus – o pakilę į viršų matome nuostabią panoramą: į tolius besidriekiančius miškus, upės vingius, tyvuliuojančius ežerus ir išsimėčiusias gyvenvietes. Iš viršaus puikiai matyti ir taisyklingos, lyg liniuote subraižytas popierius miesto gatvės, ir geležinkelio linija ir gatvėse lyg skruzdėliukai vaikštinėjantys žmonės. Visi tie vaizdai – puiki atgaiva, kai galima pailsinti akis žvelgiant į tolumas ir būtent tokią atgaiva suteikia jūsų pasirinkimas – laisvalaikio praleidimo būdas, tai yra skrydis oro balionu.

Skrydis oro balionu – malonūs pojūčiai, netikėtumo įspūdis ir puiki savijauta garantuoti! Skrydis oro balionu yra kūno ir sielos poilsis, galimybė pasijusti laisvam ir laimingam, nes skrydis oro balionu išvalo susikaupusį mumyse negatyvą ir pripildo džiugesio, motyvacijos ir , žinoma, neišdildomų įspūdžių.


Žymos:   Laisvalaikis ir Pramogos    Skrydis oro balionu    oro balionai    airballon.lt
 PDF  Spausdinti
Įvertinimas: 0.00 (balsavo: 0) Įvertinkite šį straipsnį
Pasižymėti ir dalintis šiuo straipsniu: