Vestuvių sveikinimai
Pradžia » Ankstesnis puslapis » Straipsnis:

Vestuvių sveikinimai

Vestuvių sveikinimai

Sveikinimai

Vasara ko gero yra pats tinkamiausias laikotarpis vestuvėms. Ne vien dėl to, kad vasara yra šilčiausias metų laikas, bet ir dėl to, kad vasarą yra daugiau galimybių jaunųjų fotosesijai. Žinoma, per vestuves taip pat norisi jaustis laisvai, nesuvaržytam, deja kai vestuvės vyksta žiemą, tiek jaunieji, tiek svečiai jaučiasi suvaržyti, nes juos varžo sunkūs paltai ir striukės. Be abejo dėl to kenčia ir vaizdas nuotraukose. Tad, kartais, net sveikinimai nepadeda išspausti šiltą šypseną, šaltą žiemą

Tie, kurie jau kėlė vestuves ko gero žinos, bet tie, kurie dar tik planuojate savo gyvenimo šventę, ar kada nors susimąstėte, nuo ko gi reikėtų pradėti? Visų pirma, reikėtų atsigauti po sužadėtuvių ir palaukti, kol mintys susidėlios. Neverta pulti visko planuoti kol dar esate pilni įvairių idėjų – realių ir ne. Kai sužadėtuvių jaudulys praeis ir apsiprasite su nauju statusu, apmąstykite, kada norite prisiekti vienas kitam amžiną meilę. Dažniausiai poros renkasi vasaros laikotarpį, tačiau puikiai tinka ir pavasario pabaiga bei rudens pradžia, nes didžioji vestuvių karštinė būna praėjusi. Kodėl tai svarbu? Ogi todėl, kad ko gero jūsų norimas fotografas, norimas vedėjas arba muzikantai bei norimas restoranas arba sodyba jau bus seniai užimti. Užsisakinėti žinomus arba jūsų krašte pamėgtus specialistus bei vietas reikėtų jau bent prieš metus. Žinoma, tik tuo atveju, jeigu norite vestuves daryti vasaros vidury, kai būna šilčiausi orai. Tačiau kai tik nuspręsite, kada norite tapti vyru ir žmona, visų pirma užsisakykite fotografą, patalpas šventei, maistą šventei (jei maistas bus tiekiamas ne patalpų savininko) ir žinoma vedėją arba muzikantus. Tai, kas buvo išvardinta būna sunkiausiai rasti paskutinę minutę. Taip pat yra labai svarbu kuo anksčiau užsisakyti vestuvinį tortą ir šalia jo būsiančius saldžius užkandžius. Tai yra svarbu dėl to, kad tikrai gera kepėja arba kepykla, užsakymų turi taip pat kone metams į priekį. Jeigu planuojate šventę dekoruoti pati, su pamergėmis ir liudininkais, tuomet dekoracijomis gali rūpintis kone viso planavimo metu. Tačiau jeigu planuojate samdyti dekoratorę, tuomet ja turite pasirūpinti kuo greičiau, nes vasarą jos yra itin užimtos, ir ne vien vestuvėmis, tačiau ir krikštynomis. Tuomet seka pakvietimai. Juos derėtų įteikti kuo anksčiau, tačiau nevėliau kaip likus mėnesiui iki vestuvių. Žinoma, ir ne anksčiau iki kol tiksliai žinosite vietą ir laiką kur vyks tiek vestuvių ceremonija, fotosesija, tiek šventinė vakarienė.

Laukite vestuvių, planuokite jas atsakingai. Vis dėl, jos juk būna tik kartą gyvenime. Bet jau turėtų taip būti. Tegul vestuvių sveikinimai jus užlieja lyg didžiulė audra, nes juk smagu gauti sveikinimus, susitikti su tais žmonėmis, kuriuos norite matyti visą likusį gyvenimą šalia savęs.


Žymos:   Laisvalaikis ir Pramogos    Sveikinimai    vestuviu sveikinimai    sveikinu tave
 PDF  Spausdinti
Įvertinimas: 0.00 (balsavo: 0) Įvertinkite šį straipsnį
Pasižymėti ir dalintis šiuo straipsniu: